Sms falas ne kosove

Sms Bar ju ofron mundesin te dergoni sms ne kosove ne numerat e Vala90 (+37744xxxxxx) dhe IPKO (+38649xxxxxx) komplet falas dhe te pa limituar, nuk nevojitet nje regjistrim ne sitin e Sms Bar.

Linku - smsbar.net

5 comments:

Anonymous said...

OI CILE ATE AERDH AM KUKU NIMR RKOM AHHSUDHSGDT SYTDYUSY UYSDYTUISY UYDSTFDSA KUD6FTIA DSJUFDUSJF

Anonymous said...

tung qa je ka bon aje mir

Anonymous said...

hauahuahuahauhauauah

Sms Falas Staf said...

Njoftojme Se Faqja SmsBar nga e cila u dergoshin sms falas ne kosove eshte mbyllu per momenti, shpresojme qe stafi ta rivendose ne fonksionim sa me pare.
Me poshte mund te lexoni njoftimin zyrtat te SmsBar:

Kjo web Faqe eshte mbyll per shkak te keqperdorimit dhe te disa personave te pandergjegjshum qe e kan marr scripten ne fillim dhe e kan perdor per perfitime personale ngaqe na shqiptart kem qef me pas veq per vete kshtu qe per nje koh webfaqja do te jet e mbyllur derisa te krijojm getway te re per dergimin e sms-ve
Ju pershendesim.

Me respekt SmSBaR Staff

Anonymous said...

haiii si jeni si po ja kaloni po nese mundeni me ma sqarue se si te dergoi sms nuk po muna..

Copyright © 2006 - 2014 - Sms Falas - is proudly powered by Maw Agency
Ky blog eshte falas per te gjith, gjithashtu lejohet kopjimi i qdo materiali duke theksuar burimin.